Betmatik Giriş İçin Aşağıdaki Resime Tıklayınız

Betmatik Ödeme Yöntemleri

Betmatik sitesinin yüksek oranlı bahislerinden kazanç sağlamak, cazip bonuslarından yararlanmak istiyorsanız üye olmalısınız. Siteye ücretsiz ve iki adımda üye olduktan sonra betmatik ödeme yöntemleri içinden size uygun olanı seçip para yatırmanız gerekiyor.

Betmatik Para Yatırma

 Üyeler site hesabına; Havale, cepbank, hızlı havale, Qr kod, ecopayz, astropay, paykasa ve jeton yöntemlerini kullanarak para yatırabilirler. Sadece betmatik ödeme yöntemleri içinde cepbank ile para yatırma 30 dakika sürüyor. Diğer işlemlerde 1 ile 5 dakika arasında sürüyor. Para yatırma işlemlerinde site yönetimi komisyon kesmiyor. Ayrıca herhangi bir belge de talep etmiyor. Üyelerin banka komisyonlarından etkilenmemesi için minimum 100 lira yatırmaları öneriliyor. Her üye kendi adına kayıtlı banka hesabını kullanabilir. İkinci bir hesap açılamaz ve başka üyenin hesabı kullanılamaz.

Betmatik Nasıl Para Yatırılır

 Havale yoluyla; Üye, canlı destek hattını arayıp bir hesap numarası istemesi gerekiyor. Bu hesap numarasına kendi hesabından para aktarabilir. İşlemin çok hızlı ve kolay olmasından dolayı en çok kullanılan yöntemdir. Minimum 100 lira yatırabilir.

 Cepbank yoluyla; Bu işlemde iki tane cihaz gerekiyor. Çünkü kendinize para gönderiyormuş gibi işlem yapacaksınız. Mobil uygulamaya girerek kendi telefonunuzu ve tutarı yazıyorsunuz. Gelen şifreyi de siteye girip para yatırma seçeneğinden cepbank ile yatırmaya yazıyorsunuz. Bu şekilde para site hesabına aktarılıyor. İşlemin dolaylı ve paranın ancak 30 dakikada hesaba geçmesi nedeniyle pek tercih edilmiyor. Bu yöntemle en az 50 lira gönderebilirsiniz.

QR Kod yoluyla; bu işlemde de iki cihaz gerektiğinden pek tercih edilmiyor. Bu işlemle en az 50 lira yatırabilirsiniz.

Sanal kartlar yoluyla (EcoPayz, Astropay, Paykasa); En güvenilir ve banka bilgileri istenmediğinden oyuncuların daha sıklıkla kullanmaya başladığı betmatik ödeme yöntemleri olmuşlardır. İlgili siteden aldığınız bu kartları betmatik para yatırma bölümünden seçerek yatırımı gerçekleştirebilirsiniz. Kartlar, dolar veya euro yüklü oldukları için siteye para yatırırken güncel kur üzerinden liraya çevrildikten sonra hesabınıza aktarılacaktır.

Betmatik Para Yatırma Bonusları

 Banka havalesi, sanal kartlar, Qr kod, cepbank ve bitcoin ile para yatırımlarına yatırılan miktarın ’i bonus olarak veriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir